Can Paksoy üçüncü kez beraat etti

0

Boston Üniversitesi mezunu Nazlı Sinem Erköseoğlu’nun cansız bedeni, 26 Eylül 2010’da Paksoy Holding’in varisleri Mahmut Emre ve kardeşi Can Paksoy’un İstanbul Beyoğlu’ndaki evlerinin bulunduğu binanın havalandırma kanalında bulunmuştu.

Yayınlanma: 23.03.2024 – 04:00

Abo Ol

Google Haberleri

Erköseoğlu’nun şüpheli ölümünden sorumlu tutulan ve daha önce açılan iki davada beraat eden Can Paksoy hakkında kararın bozulmasının ardından dün yeni bir duruşma görüldü. İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu bulunmayan sanık Paksoy, savunmasında suçlamaları reddetti. Savcı, sanık Paksoy’un Yargıtay’ın bozma kararı uyarınca “kasten öldürme” suçundan tutuklanmasını talep etti.

Yargı Komisyonu, Yargıtay’ın kararı bozma ve Can Paksoy’a isnat edilen suça ilişkin delil yetersizliği nedeniyle üçüncü kez beraat kararına direnme kararı aldığını söyledi. Mahkeme ayrıca sanıklar üzerindeki adli kontrolün de kaldırılmasına karar verdi.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking
Antalya Haber Sunucu
meritking