Özgür Özel’in ‘Var mı yapabileceğim bir şey’ sorusuna yanıt: Yaptın gari! – Son Dakika Siyaset Haberleri

0

CHP Genel Başkanı Özgür ÖzelKurban bayramının ilk günü memleketi Manisa'nın Şehzadeler semtindeki Hatuniye Camii'nde kıldığı bayram namazının ardından mezarlığı ziyaret etti.

Özgür Özel, Çatal ve Kırtık mezarlıkları “Manisa Tarzanı” Ahmet Bedevi olarak bilinen, dedesi Agah Menemenlioğlu, büyükannesi Sadriye Menemenlioğlu, dedesi Abdullah Özel, büyükannesi Penbe Özel, amcası Cevdet Özel, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek'in babası Ahmet Zeyrek ve eczacı meslektaşları Neşe Gülersoy ve 12 Eylül 1980 askeri darbesi öncesinde öldürülen Mete. Erdem, Cemil Çöllü, Manisa Belediye Başkanı Adil Aygül, Ersan Atılgan'ın kabirlerini ziyaret etti.

Özgür Özel, mezarlıkta yaşlı bir kişiyle kutlama yaptı.

Özel “Yapabileceğim bir şey var mı?” Sorusunun cevabı şuydu: “Sen elinden geleni yaptın, yapacak bir şey yok. Ne yaparsan yapacaksın. Başkasından umut yok. Ne yaparsan onu yapacaksın.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking
Antalya Haber Sunucu
meritking